VIP-оголошення

Потужний спосіб прорекламувати свій об'єкт нерухомості або послугу, бо VIP-оголошення відображаються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості, на всіх сторінках детального відображення об'єктів нерухомості та на всіх сторінках розідлу "Попит" відповідного типу нерухомості. VIP-оглошення об'єднують у собі переваги робочої та іміджевої реклами.

  • Відображаються на всіх сторінках пошуку, детального та попиту відповідного типу нерухомості.
  • Збільшують кількість переглядів Вашого оголошення більше ніж в 20 разів.
  • Можливість рекламувати як об'єкт нерухомості так і послуги.
  • Можливість розміщення тексту замовника, контактів та лінка на сайт замовника.

Вартість

Вартіть 1 VIP-оголошення становить 500 грн у місяць, з можливістю протягом місяця замінити об'єкт виділений як VIP-оголошення, або VIP-оголошення про рекламу послуг. Наприклад, Ви можете тиждень рекламувати один об'єкт, а на наступний тиждень зробити VIP-оголошенням інший об'єкт нерухомості.

Термін розміщення

Мінімальний термін розміщення оголошення 1 місяць, з можливістю заміни об'єкта або послуги протягом місяця в кількості до двох разів в тиждень.

Знижки

Розмір знижки залежить від об'ємів замовлення і обговорюється у індивідуальному порядку.

Ефективність

Якщо Ви продаєте свою квартиру, здаєте подобово свою квартиру чи будинок, Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у місяць меньші вартості одного відвідування ринку за овочами. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Будьте успішними разом с нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам: